7 RAD PRO NÁKUP SPRÁVNÝCH NW HOLÍ A JAK PŘI TOM UŠETŘIT

 CHCETE ZAČÍT S NORDIC WALKINGEM,

BERETE TO OPRAVDU VÁŽNĚ,

A JEDINÉ, CO VÁM CHYBÍ, JSOU TY SPRÁVNÉ HOLE ?

 

 EBOOK 7 RAD PRO NÁKUP SPRÁVNÝCH NW HOLÍ

VÁM POMŮŽE S JEJICH VÝBĚREM,

JEŠTĚ PŘI TOM  UŠETŘÍTE.

Máte obavu, jak TY SPRÁVNÉ HOLE POZNÁTE? 

Přemýšlíte, JAK NEVYHODIT ZBYTEČNÉ PENÍZE za nevhodné, nebo předražené modely?

Také jsem to tak měla. Hned na svém prvním kurzu jsem se do Nordic Walking zamilovala tak, že jsem si hole koupila rovnou.

 

Byly NÁDHERNÉ – přesto jsem řešila, zda jsem se při koupi neunáhlila.

 

Teď už mám na výběr holí sestavený SVŮJ VLASTNÍ SYSTÉM, vím jak poradit, a mým klientům to funguje.

Tenkrát jsem si nebyla vůbec jistá, zda rychle koupené hole jsou ty pravé pro mne, mají odpovídající délku, jestli nebyly moc drahé, a jak dlouho mi vydrží.  I ostatní nordikoví začátečníci popisovali své pocity, obavy, a často i nevhodné nákupy, a teď jim stojí nesprávné hole někde v koutě.

 

Naštěstí už vím, že tenkrát se mi koupě povedla. BYLO TO ALE ZÁSLUHOU DOBŘE PODANÝCH INFORMACÍ A TIPŮ.

 

Žiju Nordic Walkingem, a užívám si všech jeho benefitů pro vlastní zdraví i relax. Přesně vím, v čem je jeho kouzlo, a to moc ráda předávám všem, kdo cítí potřebu zdravého pohybu, odpočinku, příjemné společnosti, nebo i životní změny. Ve svých kurzech učím začátečníky, jak na správnou techniku Nordic Walking, a k čemu všemu je možné ji využít.

 

Proto už umím s výběrem nordikových holí poradit, tak jako jsem poradila více než 100 svým klientům. A nejsou vůbec žádné reklamace 🙂

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT I VY, NEŽ SI PŮJDETE HOLE VYBRAT ?

 • Jak je poznáte od jiných holí, třeba trekových?

 • Co je opravdu důležité při jejich výběru, a co zase moc ne?

 • Kam vlastně si je máte jít vybrat?

 • Kolik vás to bude asi stát, a dá se třeba ušetřit?

Zajímají vás odpovědi na tyto otázky, a nevíte, kde se k nim dostat?

 

PAK VÁM POMŮŽE EBOOK PLNÝ RAD A ODPOVĚDÍ, TIPŮ A ZKUŠENOSTÍ MÝCH I MÝCH KLIENTŮ, KTERÝ JSEM PRÁVĚ PRO VÁS VYTVOŘILA.

HOLE1

Dostanete do ruky přehledně sepsané všechny rady a tipy pro nákup holí, které byste jinak zdlouhavě dohledávali, anebo si vyposlechli na kurzu – a hned půlku zapomněli.

Naučíte se už jednou pro vždy rozeznávat správné NORDIKOVÉ hole, takže vás nespletou ani nápisy na nich, nezkušený prodavač, nebo jejich zařazení do nesprávné kategorie eshopu.

Pochopíte, jak si nastavit správnou délku holí, a jak je podle toho také vybrat, takže se vám nestane, že koupíte hole, co vám budou dlouhé.

Objevíte triky na snížení nákupní ceny, které vám obchodníci neřeknou.

S NW TO MYSLÍTE OPRAVDU VÁŽNĚ, těšíte se na první NW kilometry, možná už máte vyhlédnutý i kurz, anebo aspoň vybranou trasu, a doma připravené přesně ty SPRÁVNÉ NORDIKOVÉ HOLE.

 

Jsou lehké, snadno nastavitelné na tu správnou délku, barevně vám ladí k oblečení, a ještě ke všemu nebyly vůbec drahé. Klidně s nimi můžete hned vyrazit, budete vypadat jako profi nordikář. 

 • UŠETŘETE čas i peníze při nákupu správných holí, protože budete vědět přesně, jak na to, čeho si všímat a čeho ne.
 • NEUTRÁCEJTE peníze za módní trendy, reklamní triky, a nesprávně vybrané hole, které vám zůstanou nevyužité někde v koutě.
 • NETRAPTE SE zbytečně se špatně zvoleným modelem holí.

UŽIJTE SI SPORTOVNÍ NEBO RELAXAČNÍ ZÁŽITEK ZVANÝ NORDIC WALKING

BEZ OBAV, ŽE MÁTE NEVHODNÉ HOLE.

JAKÁ JE CENA

ZA EBOOK, KTERÝ VÁS TOHLE VŠECHNO NAUČÍ ?

 • Je to stejná cena, kterou stojí 1 lekce v mém Nordic Walking kurzu, zaměřená právě na NW hole, z které si budete pamatovat asi tak 50%.
 • Je to stejná cena, kterou můžete ušetřit při správném nákupu holí.
 • Anebo je to dokonce 1/5 z částky, kterou byste zaplatili za hole, které vám nebudou vyhovovat, a zůstanou vám někde v koutě.
 • Je to také cena za sedmičku dobrého vína.

249,- Kč

NYNÍ SE SLEVOU

149,- Kč

Vy za tuto cenu získáte více než 40 stran plných informací, extratipů, zkušeností, vysvětlivek, dokumentačních obrázků  i odkazů, jak na dobrý nákup holí. Na internetu najdete na toto téma maximálně 2 odstavečky, po kterých budete vědět tak akorát to, že nic nevíte.

 

A navíc: k eBooku se můžete kdykoliv vracet, pokud si hned všechno nezapamatujete.

 

Také si na konci každé RADY  sami vyzkoušíte, jak dobře jste pochopili pravidla dobrého nákupu, a také si sami nachystáte všechny  informace, aby se vám nákup povedl přesně podle vašich představ. Nezaskočí vás tak ani velký výběr, ani případná neznalost obsluhujícího prodavače.

 

To, co eBook obsahuje, jsem shromažďovala několik let. Jsou to i zkušenosti a postřehy od klientů z mých kurzů.

 

Proto jsem ráda, že existuje způsob, jak  tyto informace předat dál vám všem, a to formou, která bude trvalejší než 60min povídání na kurzu.

 

Namísto rychlého vystřelení názvu  značky, typu a ceny holí, vás provedu celým rozhodovacím procesem, a vysvětlím vám vše, co k tomu patří.

 

SAMI SI  NA ZÁKLADĚ INFORMACÍ Z EBOOKU VYBERETE, CO A PROČ VÁM BUDE NEJVÍCE VYHOVOVAT.

BEZ NUTNOSTI VYZKOUŠENÍ METODY POKUS – OMYL.

A PŘESNĚ TO SI PAK TAKY POŘÍDÍTE.

 

2 PŘÍKLADY,

jak taky může dopadnout nákup holí bez dostatečných informací, s kterými jsem se setkala za poslední dobu

 

1 )   Ozval se mi zkušený nordikář, že objevil úžasnou možnost nákupu NW holí Leki na zahraničním eShopu. Při nákupu ušetřil na jinak poměrně drahých holích skoro polovinu jejich ceny. Teprve pak se přiznal, že to bylo to jediné, co ho smířilo s faktem, že už jedny hole v garáži má. Akorát jsou pro něj moc dlouhé.

2 )   Na Začátečnickou ochutnávku přišla velmi nadšená  klientka, která mě už dlouho před lekcí bombardovala dotazy, jaké si má koupit hole. Protože jsem věděla, že to není odpověď na jednoduchý e-mail, a že se navíc brzy uvidíme osobně, snažila jsem se jí vysvětlit, ať s nákupem ještě chvíli počká. Nepovedlo se mi to, klientka přišla na lekci s novými holemi.  Když jsme probraly, co by pro ní bylo nejvhodnější, nové hole nechala u mě v kufru auta, a půjčila si ty, které mám pro své lekce k dispozici.

Po lekci odcházela s tím, že úplně nové hole vrátí, a pořídí si něco podobného, co si vyzkoušela přímo na lekci. Tím by i dost ušetřila. Snad se jí to povedlo, protože cenový rozdíl by jí zaplatil i celý navazující kurz NordicWalking, na který se přihlásila.

Na začátku je vložených 249,- KčNyní se slevou 149,- Kč

 Na konci je váš spokojený nákup, a hole přesně pro vás,  hodné skutečného nordikáře – profesionála.

 

Možná se teď ptáte, jestli

 • to není zbytečné vyhazování peněz za takovou obyčejnou věc, jako je nákup nordikových holí?
  Informace vždycky něco stojí, i mě to stálo spoustu práce, získat je, a sepsat je do přehledné formy 7 rad. Vy to pochopíte nejpozději při první otázce prodavače v obchodě, nebo při prvním rozkliknuti bohaté nabídky na internetu.
 • to není příliš vědecké a odborné?
  Nebojte, není. Rady jsou sepsané tak, aby s maximální vstřícností odpovídaly přesně na ty otázky, které už několik let dostávám na svých kurzech od nordikových začátečníků. Navíc na konci každé rady je takový mini-testík, nebo jiná pomůcka, abyste si sami vyzkoušeli, zda vám rada správně pronikla pod kůži.
 • se vám bude eBook líbit, zda vám bude vyhovovat jeho forma?
  Dala jsem si opravdu hodně záležet, aby se vám eBook líbil, aby vám pomohl, nebo byl aspoň zdrojem těch správných informací. Aby se vám dobře četl, a třeba vás i pobavil svými obrázky a fotografiemi. Snad se mi to povedlo!

Pokud ne, je tady vždycky možnost 14DENNÍ GARANCE vrácení peněz.

Když nebudete s eBookem spokojeni, vrátím vám peníze v plné výši zpět.

JEŠTĚ VÁHÁTE? 

Aby se vám s eBookem dobře pracovalo, máme k němu i BONUSY ZDARMA.

Přímo v eBooku je k vystřižení TAHÁK NA NÁKUPY, a extra přikládám PRACOVNÍ LIST.

 

TAHÁK NA NÁKUPY

Přímo v závěru eBooku jsem pro vás připravila vychytaný Tahák pro nákup holí, který si můžete vytisknout a vystřihnout. Jestli si ho vezmete sebou do obchodu, nebo si ho přilepíte na monitor, je už na vás!

 

PRACOVNÍ LIST  – SEZNAM KROKŮ K 7 RADÁM

Seznam postupných kroků, aby se vám s Ebookem 7 RAD dobře pracovalo. 

 

Tento pracovní list vám přehledně pomůže s přípravou všeho, co budete pro správný nákup potřebovat. Dá vám navíc možnost si vše rozdělit do menších celků, a po jejich splnění si je odškrtnout! 

A na konci eBooku máte jeden TIP, co ještě můžete s úspěchem využít,

abyste získali své vysněné NW hole.

Proč se eBook líbil ?

Jako každý začátečník jsem hledala co nejvíce informací o Nordic Walkingu a vhodných holích. Konečně jsem našla to správné místo, eBook od Gabči. Obsahuje velké množství informací a tipů, ze kterých je na první pohled patrná autorčina profesionalita. Je velmi srozumitelný a přehledný. Navíc s tahákem pro nákup holí se už nemusím obávat jít nakoupit.
Andrea Chludilová
http://pocitacsusmevem.cz/
NW doporučuji všem, kdo si potřebují protáhnout záda, nohy i ruce. Já se s NW seznámila ve Švýcarsku, kde jsem se během mého pobytu zapsala na kurz na univerzitě. Byla jsem překvapená, když přišel asi stoletý pan instruktor s úžasně vypracovanou postavou. On sám byl důkazem, jaký má NW vliv na lidské zdraví a fyzičku. Pro efektivní výsledky však potřebujete správné hole, v prodejně můžete narazit na brigádníka, který o nich ví méně než vy, proto před nákupem rozhodně pročtěte e-book 7 rad pro nákup NW holí, budete mít za pár minut jasnou představu, co v obchodech požadovat a nestane se, že byste s výběrem holí udělali chybu.
Iva Jančíková
www.ceskaselka.cz
Veľmi dobre napísaný e-Book, naozaj som doteraz netušila, aký je rozdiel medzi NW palicami a ostatnými druhmi. Myslím si, že kvalitné palice sú základ pre úspešné vykonávanie tohoto športu a naozaj niekedy ani v obchode nevedia poradiť. Podľa tohoto návodu zvládne ich kúpu každý. Páčilo sa mi aj samotné grafické spracovanie e-Booku- veľa fotiek, praktických tipov na čo si treba dávať pri kúpe pozor. Oceňujem praktickú časť, kde si upevníte a zopakujete prečítané.
Gabika Remšíková
http://gabikaremsikova.sk/

Kdy eBook koupit  ?

EBOOK

7 RAD PRO NÁKUP SPRÁVNÝCH NW HOLÍ

A JAK PŘI TOM UŠETŘIT

 

JE VÁM K DISPOZICI STÁLE, ALE …

Rady pro ušetření peněz se vám budou nejlépe uplatňovat PRÁVĚ TEĎ,

když to řešíte !

Pokud jste dočetli až sem, nabídka vás evidentně láká.

Už víte všechna pro i proti. Víte, že teď je ten nejlepší čas pro nákup NW holí.

Proč to odkládat?

 

Stejně se budete k nabídce vracet.

Proč ten čas rovnou neušetřit, třeba na výběr nějakých pěkných sportovních doplňků? 

A NAVÍC: Rady pro ušetření peněz se vám budou nejlépe uplatňovat PRÁVĚ TEĎ, kdy to řešíte !

 

OBJEDNEJTE SI EBOOK HNED, A ZAČNĚTE PŘEMÝŠLET, KAM S NOVÝMI HOLEMI VYRAZÍTE.

 

Autorka GÁBINA KVÍTKOVÁ je zkušenou instruktorkou Nordic Walking. Užívá si všech jeho benefitů pro zdraví i relax. Přesně ví, v čem je jeho kouzlo, a to ráda předává dál všem, kdo cítí potřebu zdravého pohybu, odpočinku, příjemné společnosti nebo i životní změny.